Nu har jag precis lanserat en första version av min sajt om kladdkaka, AlltOmKladdkaka.se. Sajten har recept och tips för att du ska lyckas baka en god och framförallt kladdig kladdkaka. Sajten har en hel del praktiska tips om hur du lyckas med bakningen och olika förslag på tillbehör till kladdkakan.
Så testa gärna detta recept på god och kladdig kladdkaka.
Vill gärna ha synpunkter på hur sajten ser ut (om den ser konstig ut, skriv gärna vilken webbläsare du använder t.e.x. internet explorer, firefox, safari och upplösning etc.).
Tips på hur sajten kan bli bättre? Har du något annat recept på kladdkaka som du vill rekommendera? Har du testat att baka kakan? Lämna gärna en kommentar nedan.
Content & SEO manager. Tidigare mjukvaruutvecklare C++, Java, Android. Utvecklar även för webben med PHP/MySQL/WordPress. Driver flera olika sajter och bloggar. Flitig användare av iPhone och Android.